Duerkopp Adler

Firma Dürkopp Adler jest producentem przemysłowych maszyn do szycia najwyższej klasy. Produkty szwalnicze tego niemieckiego producenta, zyskały uznanie na branżowym rynku międzynarodowym dzięki niezwykle wysokiej jakości, starannemu i trwałemu wykonaniu oraz różnorodności zastosowań. W ofercie proponujemy różne modele przemysłowych maszyn do szycia, znajdujących zastosowanie zarówno w przedsiębiorstwach tkackich, odzieżowych oraz tapicerskich.

 

Nasza firma specjalizuje się w maszynach z potrójnym transportem, do szycia średnio-ciężkiego oraz ciężkiego. Oznacza to, że można je używać do szycia grubszych skór oraz tkanin, galanterii, obuwia. W asortymencie posiadamy również przemysłowe maszyny wyspecjalizowane w szyciu szerokich elementów, takich jak tapicerka meblowa, samochodowa, tkaniny techniczne o dużej powierzchni. Maszyny przemysłowe Dürkopp Adler przystosowane są również do szycia elementów garderoby i galanterii ukształtowanej przestrzennie – takie rozwiązania dedykowane są szczególnie dla branży obuwniczej.

 

Bogata oferta maszyn przemysłowych, umożliwia dobór odpowiednich parametrów do zapotrzebowania. W zależności od modelu, maszyny przystosowane są do szycia różnych materiałów, począwszy od delikatnych, aż po ciężkie tkaniny techniczne. Przemysłowe maszyny do szycia pozwalają na specjalistyczne szycie nawet najbardziej skomplikowanych form, jednocześnie przy sprawnej i szybkiej pracy. Sprzęt tego producenta wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania techniczne, gwarantujące komfort pracy oraz niezwykłą precyzję szycia. Niezawodność maszyn przemysłowych Dürkopp Adler polega na tym, że pracują one niezwykle wydajnie oraz szybko, a jednocześnie dokładnie, co pozwala na terminowe oraz perfekcyjne wykonywanie zleceń.

 

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem Dürkopp Adler na terenie Polski. Maszyny te cieszą się powodzeniem w branżach szyjących tapicerkę meblową i samochodową, materace, poduszki powietrzne, pasy bezwładnościowe, pasy transportowe i inne tkaniny techniczne. Jakość sprzętu doceniana jest zarówno przez klientów małych przedsiębiorstw, jak i dużych koncernów przemysłowych.

 

Strona producenta: www.duerkopp-adler.com